spot_img

(AKTUALIZACJA) Auto z dużą prędkością uderzyło w mur na deptaku. Kierowca nie żyje

Do zdarzenia udały się zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Na miejscu działań ustalono, że pojazdem poruszała się jedna osoba. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

O godzinie 9:00 Dyżurny Operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy otrzymał zgłoszenie samochodzie osobowym, który poruszając się z dużą prędkością po deptaku w parku miejskim uderzył w mur znajdujący się na jego końcu. Do zdarzenia udały się zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Na miejscu działań ustalono, że pojazdem poruszała się jedna osoba, która była nieprzytomna. Strażacy przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do kierującego, po czym został on ewakuowany z pojazdu. Następnie przystąpiono do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy medycznej. Na miejsce zdarzenia po chwili dojechał Zespół Ratownictwa Medycznego, który przejął poszkodowanego. – możemy przeczytać na Facebook’owym profilu Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Legnicy.

(AKTUALIZACJA)

Mimo reanimacji nie udało się uratować 63-latka, który był kierowcą. Policja pod nadzorem prokuratury ustala okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Na razie nie jest znany stan trzeźwości, ani stan zdrowotny ofiary.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie