Ciekawy pojedynek w Legnicy. W piątek Miedź zagra z Wisłą Kraków

Niezwykle ciekawie zapowiada się 7. kolejka I ligi. W piątek Miedź Legnica zagra na stadionie im. Orła Białego z Wisła Kraków.

Przed sezonem oba zespoły były wymieniane w gronie faworytów do awansu. Miedź w poprzednim sezonie spadła z najwyższej klasy rozgrywkowej a Wisła przegrała dopiero w barażach o Ekstraklasę. Obecne rozgrywki I ligi zdecydowanie lepiej rozpoczęli legniczanie. Zespół prowadzony przez Radosława Bellę po 6. kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Wisła ma na swoim koncie zaledwie osiem punktów i postawa drużyny z pewnością zawodzi ich fanów. Od kilku tygodni mówi się, że posadę trenera może stracić Radosław Sobolewski.

– Wisła jest klasową drużyną o ogromnym potencjale. Szczególnie tym piłkarskim. Pomimo początkowych problemów jest to zespół, który na pewno będzie się liczył w Fortuna 1 Lidze. Dlatego spodziewamy się bardzo trudnego meczu w piątek. Będzie to raczej starcie, w którym spotkają się dwie wyrównane, ale całkiem inne drużyny. Każda będzie chciała wypunktować rywala. Myślę, że będzie to mecz odważnych zespołów i być może zobaczymy kilka bramek, ale nie ukrywam, że chciałbym zagrać na zero z tyłu – powiedział na łamach portalu miedzlegnica.eu, trener Radosław Bella

Początek piątkowego meczu na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy zaplanowano na godzinę 20:30. Bilety na to spotkanie można zakupić na stronie internetowej bilety.miedzlegnica.eu, w Strefie Miedzi oraz w kasach stadionowych na dwie godziny przed rozpoczęciem meczu.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie