Czekacie na Świętego Mikołaja? Wiemy gdzie go spotkacie!

Najmłodsi legniczanie, w najbliższym czasie, będą mieli sporo okazji, by spotkać rozdającego prezenty siwobrodego staruszka. Mikołajkowo rusza już dziś o godz. 11.00 w Galerii Piastów w Legnicy.

Mikołaj chętnie zrobi sobie z maluchami zdjęcia, a Elfy będą malować buzie i robić brokatowe tatuaże. Ivent potrwa do godz. 19.00. W kolejną sobotę odbędzie się z kolei Świąteczna Parada. Do świata fantastycznej zabawy zabiorą najmłodszych żonglerzy, szczudlarze, mimowie oraz niezwykłe świąteczne postacie, takie jak pani Choinka, pan Piernik czy Pani Bombka.

Dziś, 3 grudnia o godz. 12.00 wiele mikołajkowych atrakcji czeka na najmłodszych w Carrefourze na legnickich Piekarach. W programie pokaz mody, malowanie buzi, wspólne kolorowanie i upominki, a to wszystko w towarzystwie Lwa Miedziaka, Myszek Minnie i Miki oraz Kubusia Puchatka.

6 grudnia Mikołaja odwiedzi aktywnych legniczan w obiektach legnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

10 grudnia wspólnie z Mikołajem będzie można zatroszczyć się o patki zimą. Dostojny gość będzie czekał na maluchy w świątecznej strefie Centrum Handlowego Auchan na legnickim lotnisku od godziny 10.00 do 17.00. Najmłodsi, którzy spotkają się z Mikołajem, otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom z sąsiedztwa.

Przeczytaj także

Nowe na stronie