Dramat w rodzinie: 40-latek znęcał się nad rodzicami

W jednej z miejscowości powiatu złotoryjskiego rozegrał się rodzinny dramat. 40-letni mężczyzna od kilku miesięcy psychicznie i fizycznie znęcał się nad swoimi rodzicami. W końcu starsze małżeństwo nie wytrzymało i wezwało policję.

Z relacji pokrzywdzonych wynika, że syn wszczynał awantury domowe, wyzywał ich słowami wulgarnymi, a nawet dusił matkę. Agresywne zachowanie 40-latka nie ograniczało się do słów – szarpał ich, popychał i stosował wobec nich przemoc fizyczną.

Gdy policjanci przybyli na miejsce interwencji, 40-latek nadal był agresywny. Został zatrzymany i przewieziony do komendy. Usłyszał zarzut psychicznego i fizycznego znęcania się nad rodzicami.

Prokurator zastosował wobec niego surowe środki zapobiegawcze: dozór policyjny, zakaz zbliżania się i kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz nakaz natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania.

O dalszym losie 40-latka zadecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. To nie jedyne problemy mężczyzny z prawem – odpowie on również za kierowanie pojazdem pod wpływem narkotyków oraz ich posiadanie.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie