Dzień Niepodległości – spokojnie na Dolnym Śląsku

W sobotę, dolnośląscy policjanci zabezpieczali kilka zgromadzeń, jakie odbywały się m.in. na terenie Wrocławia oraz Głogowa. Podczas przemarszu nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów mających bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo. Było spokojnie i bezpiecznie.

W sobotę, 11 listopada, na terenie Wrocławia odbyły się obchody Dnia Niepodległości. W związku z tym wydarzeniem, policja zabezpieczyła kilka zgromadzeń, w tym przemarsz ulicami miasta.

Uczestnicy przemarszu wyruszyli spod dworca Wrocław Główny w kierunku Ostrowa Tumskiego. Policjanci dbali o bezpieczeństwo zarówno uczestników wydarzenia, jak i mieszkańców miasta. Starali się również, aby utrudnienia w ruchu drogowym były jak najmniej dotkliwe dla kierowców.

Przemarsz przebiegł w spokojnej atmosferze. Nie doszło do żadnych poważniejszych incydentów, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu.

Priorytetem dla policjantów było zapewnienie bezpieczeństwa wszystkich uczestników wydarzenia. nad całością czuwali dowódcy odpowiedzialni za realizacje zadań na poszczególnych odcinkach.

Obchody Dnia Niepodległości na Dolnym Śląsku przebiegły bezpiecznie.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie