Ewelina Lisowska zaprasza na koncert w Legnicy. Zagra z WOŚP!

Ewelina Lisowska będzie gwiazdą 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Legnicy. Atrakcji będzie dużo więcej. Start 28 stycznia o godz. 15.00 w Akademii Rycerskiej.

W trakcie wydarzenia w Sali Maneżowej zaprezentują się wykonawcy z Młodzieżowego Centrum Kultury w Legnicy, a także przedstawiciele Centrum Seniora, Zespół Pieśni i Tańca “Legnica” i grupy reprezentujące Szkołę Tańca Diamond Dance Studio. Gwiazdą imprezy będzie Ewelina Lisowska. O godzinie 20 wspólne świętowanie zakończy tradycyjne Światełko do Nieba.

– Zapraszam na koncert w Legnicy – napisała artystka na swoim facebookowym profilu.

W trakcie Finału na żywo prowadzone będą aukcje, podczas których wylicytować będzie można wiele atrakcyjnych przedmiotów.

– Nadal serdecznie zachęcamy też do dzielenia się przedmiotami bądź usługami, które trafią na licytacje ze sceny lub na licytacje w serwisie Allegro. Przedmioty można przynosić do Legnickiego Centrum Kultury (ul. Chojnowska 2, pokój nr 123), zachęcamy także do kontaktu mailowego (kinga.kruczek@lck.art.pl) lub telefonicznego (501 651 835) w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – mówi Anna Lemanowicz z Legnickiego Centrum Kultury.

Ruszyły już aukcje internetowe w serwisie Allegro, śledzić je można pod adresem: https://allegro.pl/uzytkownik/lckart

Cel nadchodzącego Finału to “Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie