Gromee gwiazdą Juwenaliów w Legnicy. Będą foodtracki i grill

Choć to święto studentów, w legnickich Juwenaliach mogą wziąć udział wszyscy chętni. A będzie się działu. Co w programie imprezy Juwenalia 2023 w Legnicy? Rzut w dal klawiaturą czy trafianie do celu strzykawką – to tylko niektóre z atrakcji. Wystąpią DJ Pedroboks, DJ Hazel i gwiazda wieczoru czyli DJ i producent muzyczny Gromee.

Na Juwenalia w Legnicy zaprasza Collegium Witelona Uczelnia Państwowa. Impreza odbędzie się na terenie campusu przy ul. Sejmowej 5 w Legnicy.

Na dziedzińcu Collegium Witelona staną m.in. foodtracki i stanowisko z grillem. Gry, zabawy i konkurencje sportowe zorganizuje samorząd studencki.

– Nie do końca może poważne, bo przewidujemy, w zależności od kierunku studiów, np. rzut w dal klawiaturą czy trafianie do celu strzykawką, będzie też m.in. przeciąganie liny, ale najważniejsze, żeby było dużo śmiechu i dobrej zabawy – mówi Natalia Gniedziejko, Przewodnicząca Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

Na terenie campusu o godz. 19.00 otwarta zostanie też hala namiotowa, która do późnych godzin będzie rozbrzmiewała muzyką.

Wystąpią:

  • godz. 19.00 – DJ Pedroboks
  • godz. 21.00 – DJ Hazel
  • godz. 22.00 – gwiazda wieczoru, czyli DJ i producent muzyczny Gromee

Trwa już przedsprzedaż biletów na Juwenalia:

  • bilety dla studentów i uczniów kosztują w przedsprzedaży 5 PLN (w dniu wydarzenia 20 PLN),
  • dla pozostałych osób bilety kosztują 20 PLN – zarówno w przedsprzedaży, jak i w dniu Juwenaliów.

Przedsprzedaż biletów prowadzi Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego Collegium Witelona, w pokoju nr 27, w budynku A na terenie campusu Uczelni, przy ul. Sejmowej 5 w Legnicy. Godziny otwarcia siedziby RUSS oraz szczegóły Juwenaliów są dostępne na stronie www.juwenalia.collegiumwitelona.pl Można też zadzwonić pod nr telefonu 798 569 195. Collegium Witelona zaprasza!

Przeczytaj także

Nowe na stronie