spot_img

Groził sąsiadom siekierą, a potem znieważył policjantów

Agresywny mężczyzna z siekierką w ręku zaczepiał ludzi na klatce schodowej a także groził sąsiadom. Wobec 50-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Policjanci pełniący służbę w dyspozycji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy udali się na interwencję do jednego z mieszkań w Legnicy. Według zgłoszenia agresywny mężczyzna z siekierą w ręku miał zaczepiać ludzi na klatce i dobijać się do sąsiadów, grożąc im pozbawieniem życia i zdrowia. Po przybyciu na miejsce policjanci udali się do mieszkania mężczyzny. Od legniczanina wyczuwalna była woń alkoholu, był silnie pobudzony i bardzo agresywny. W przedpokoju na podłodze leżała jedna siekiera a druga znajdowała się w pokoju na kanapie. Wypowiedzi mężczyzny były nielogiczne i nie było możliwości porozumienia się z nim. Agresor ponadto krzyczał i używał słów wulgarnych.

Z uwagi na to, że 50-latek stwarzał zagrożenie dla innych osób został zatrzymany przez policjantów. Podczas doprowadzenia do KMP w Legnicy znieważył interweniujących policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty a Sąd Rejonowy w Legnicy zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie