spot_img

Historyczny wyjazd kibiców Miedzi Legnica

„Wszyscy do Lubina” – takie hasła od kilku dni możemy spotkać na ulicach Legnicy. Sympatycy Miedzi zachęcają do wspólnego wyjazdu na zbliżające się derby Zagłębia Miedziowego.

Starcia Miedzi Legnica z Zagłębiem Lubin elektryzują cały region. W tym sezonie, drużyny spisują się poniżej oczekiwań. Legniczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli a Zagłębie sklasyfikowane jest tuż nad strefą spadkową. Optymizmem napawa jednak fakt, że w ostatniej kolejce, najbliżsi rywale wygrali swoje mecze. Kibice obu zespołów szczególnie mobilizują się na te pojedynki. Sympatycy Miedzi Legnica po raz pierwszy pojadą na mecz z Zagłębie pociągiem specjalnym. Możemy być pewni, że zarówno na boisku, jak i na trybunach będzie gorąco.

Zapisy w Strefie Miedzi potrwają do soboty 25 lutego do godz. 13:00.  Koszt wyjazdu to 85 zł., cena zawiera bilet na mecz i przejazd. Derbowy pojedynek rozpocznie się w poniedziałek, 27 lutego o godzinie 19:30. Dla piłkarzy jest to prestiżowy i bardzo ważny mecz w kontekście walki o pozostanie w piłkarskiej Ekstraklasie. Z pewnością wsparcie kibiców będzie dla nich tego dnia bezcenne.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie