spot_img

Iść po swoje. W niedzielę Miedź zagra ze Stalą Rzeszów

Przed nami kolejne zmagania w walce o awans do Ekstraklasy. Już w niedzielę, Miedź zagra u siebie ze Stalą Rzeszów.

Miedź w tym sezonie nie zawodzi. Podopieczni Radosława Belli w czterech meczach zgromadzili na swoim koncie aż dziesięć punktów. Gra zespołu sprawia, iż legniczanie są jednym z faworytów do awansu klasę wyżej.

Stal Rzeszów w obecnych rozgrywkach tylko raz zremisowała. Niedzielny rywal Miedzi, w poprzednim sezonie praktycznie do końca bił się o awans do Ekstraklasy. Stal odpadła dopiero w barażach.

– Przede wszystkim Stal ma nowy zespół z nowym, bardzo dobrym i doświadczonym trenerem. Rzeszowianie na pewno są bardzo dobrą drużyną. Mają wielu dobrych piłkarzy. Musimy być więc bardzo skoncentrowani, bo przeciwnik będzie chciał przyjechać do Legnicy, by zabrać nam trzy punkty, a do tego my nie możemy dopuścić. Spodziewamy się trudnego meczu. Legniczanie są gotowi na przyjęcie rywali z Rzeszowa. Zespół trenuje na pełnych obrotach, a z nim hiszpański środkowy pomocnik Tarsicio Aguado Arriazu, który dołączył do drużyny w tym tygodniu. – Sytuacja kadrowa jest bardzo dobra, a powiem może nawet, że lepsza, bo dołączył do nas nowy zawodnik. Jestem bardzo zadowolony z kadry, którą dysponuję – powiedział na łamach portalu miedzlegnica.eu, trener Radosław Bella.

Początek niedzielnego meczu na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy o godz. 15:00. 

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie