Jawor: Policjanci odzyskali skradziony motocykl

Skradziony motocykl wart 10 tysięcy złotych wrócił w ręce właściciela dzięki pracy jaworskiej policji. Metoda “po nitce do kłębka” pozwoliła funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Jaworze na zatrzymanie trzech podejrzanych mężczyzn, którzy zostali wytypowani jako sprawcy kradzieży. Po zerwaniu kłódki zabezpieczającej garaż i kradzieży motocykla m-ki Yamaha, sprawcy postanowili ukryć zdobycz na stropie budynku w sąsiedniej wsi. Teraz mężczyznom grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Trzej mężczyźni zostali zatrzymani za kradzież motocykla Yamaha o wartości 10 tysięcy złotych. Do zdarzenia doszło w nocy 10 sierpnia w miejscowości w gminie Paszowice. Sprawcy zerwali kłódkę zabezpieczającą wejście do garażu, włamali się do niego i ukradli motocykl.

Policjanci szybko ustalili sprawców i zatrzymali ich. Motocykl został odzyskany i zwrócony właścicielowi. Mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje do właścicieli motocykli i innych pojazdów o zabezpieczenie ich przed kradzieżą. Motocykle powinny być parkowane w garażu lub innym bezpiecznym miejscu. Należy również stosować blokady antykradzieżowe.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie