Jest bardzo źle. Miedź odpada z Pucharu Polski

Już na I rundzie swoją przygodę z Pucharem Polski zakończyła Miedź. Legniczanie przegrali na własnym stadionie z Arką Gdynia.

Bardzo kiepsko wyglądają ostatnie tygodnie w wykonaniu Miedzi Legnica. Podopieczni Radosława Belli nie wygrali od czterech spotkań w lidze, w tabeli spadli na ostatnie miejsce barażowe. To właśnie z Arką Gdynia, Miedź przegrała swój pierwszy mecz ligowy. Spotkanie I rundy Pucharu Polski miało być dla gospodarzy znakomitą okazją do rewanżu.

Kibice jeszcze nie zajęli swoich miejsc na stadionie imienia Orła Białego a goście już uzyskali prowadzenie. W 1’ minucie bramkę dla Arki zdobył Kacper Skóra. Niespełna pół godziny później na 2:0 dla Arki podwyższył Adamczyk. Tuż przed zakończeniem czerwoną kartkę ujrzał Azatsky i od tego czasu goście grali w osłabieniu. To miało być szansą dla Miedzi.

Gra na własnym stadionie i to w przewadze jednego zawodnika okazała się niewystarczająca dla legniczan. Miedź przegrała w kiepskim stylu już w I rudzie Pucharu Polski i od teraz, wszystkie swoje siły może przekładać na ligę.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie