spot_img

Już wiadomo kto zginął na drodze S3

Pomógł telefon komórkowy – lubińskim policjantom udało się ustalić tożsamość ofiary sobotniego wypadku na drodze S3. Pod kołami samochodu zginął młody mieszkaniec Legnicy.

– Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, miał za to telefon komórkowy, dzięki któremu policjantom udało się ustalić jego tożsamość. Ofiarą wypadku okazał się 29-letni legniczanin – informuje asp. sztab. Sylwia Serafin, oficer prasowy KPP Lubin.

Przypomnijmy. Lubińska policja informację o wypadku otrzymała o godz. 3.12. Do zdarzenia doszło na wysokości Chróstnika na drodze w kierunku Legnicy. Auto osobowe uderzyło w mężczyznę idącego po jezdni. Pieszy nie żyje.

Samochodem podróżowało trzech mężczyzn. Według ich relacji, mężczyzna pojawił się nagle na środku drogi. Miał na sobie ciemne ubranie i żadnych elementów odblaskowych czy nawet latarki. 

Policjanci wszczęli śledztwo pod nadzorem prokuratury. Kluczowe w tej sprawie jest skąd mężczyzna wziął się na drodze S3 i dlaczego szedł po niej pieszo. Czy znalazł się tam celowo czy może doszło do nieszczęśliwego wypadku?

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie