REKLAMA

spot_img

Kradzież z przytupem w Dino w Jaworze! 24-latek ukradł towar i uciekł (WIDEO)

Do kradzieży doszło w jaworskim markecie Dino. 24-letni mężczyzna spakował do torby towar o wartości ponad 400 złotych i spokojnie wyszedł ze sklepu. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Monitoring sklepowy zarejestrował jak młody mężczyzna, będąc przy kasie, wkłada to dwóch reklamówek artykuły spożywcze i chemiczne skanowane przez kasjerkę. W pewnym momencie złodziej prosi o paczkę papierosów, a kiedy ekspedientka odwraca się, aby podać żądany towar mężczyzna łapie za torby wypchane po brzegi artykułami spożywczymi oraz chemicznymi i szybkim krokiem wychodzi ze sklepu.

Źródło: KPP w Jaworze

Sprawą zajęli się jaworscy kryminalni. Dzięki nagraniu z monitoringu funkcjonariusze bez problemu rozpoznali sprawcę. Okazał się nim, dobrze znany miejscowym policjantom, 24-letni mieszkaniec Jawora. Skradzionego towaru niestety nie udało się odzyskać, ponieważ mężczyzna zdążył wszystko sprzedać.

Wkrótce jaworzanin usłyszy zarzut kradzieży dokonanych w warunkach recydywy. O dalszym losie sklepowego złodzieja zadecyduje teraz jaworski sąd. Grozi mu kara do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Przeczytaj także

Nowe na stronie