spot_img

Był poszukiwany, miał przy sobie narkotyki i chciał ukraść kapsułki do… prania

O ogromnym pechu może mówić 37-letni mieszkaniec Legnicy. Mężczyzna postanowił ukraść kapsułki do prania w jednym z marketów na terenie miasta. Został on ujęty przez ochronę sklepu a po przyjeździe policji okazało się, że jest poszukiwany aż trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd i prokuraturę.

W czwartek wieczorem do Komendy Miejskiej Policji w Legnicy dotarła informacja o zatrzymaniu osoby podejrzanej o kradzież w jednym z marketów na terenie miasta. Patrol policji natychmiast udał się na miejsce i zastał 37-letniego mieszkańca Legnicy, który próbował ukraść kapsułki do prania o wartości 35 zł.

W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna miał przy sobie zawiniątko zawierające susz roślinny. Test narkotykowy wykazał, że jest to marihuana. Dodatkowo, po sprawdzeniu systemów policyjnych, okazało się, że podejrzany był poszukiwany trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez sąd i prokuraturę.

Zatrzymany został przez policję i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz będzie odpowiadał przed sądem za posiadanie środków odurzających, za co grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie