Już sobotę otwarcie Aquafanu – Letniego Parku Wodnego w Legnicy

26 stopni Celsjusza – to temperatura powietrza zapowiadana przez synoptyków na najbliższy weekend, a woda w basenie ma być jeszcze cieplejsza, przynajmniej tym dla najmłodszych. W najbliższą sobotę rusza sezon w legnickim kompleksie basenów odkrytych przy ul. Stromej.

– Basen sportowy ma mieć 24 stopnie Celsjusza, basen rekreacyjny 26 stopni, a strefa dla dzieci 28 stopni – zapewnia administrator obiektu. Będzie to możliwe dzięki zainstalowanemu systemowi podgrzewania wody.

Do połowy czerwca Aquafan będzie otwierany  tylko w soboty i niedziele. Czynny będzie od godz. 11.00 do 19.00. Wstęp – 16 zł od osoby.

Pierwszy weekend pełen będzie atrakcji:

  • Sobota: animacyjna integracja, wspólne tańce, zabawy i szaleństwa w wodzie, zabawa z AQUAfajną OŚMIORNICĄ Meluzyną
  • Niedziela na wesoło: pierwszy w sezonie AQUAfajny TIK TOK DANCE, rywalizacja dzieciaki kontra animatorzy, wodna strzelanka oraz konkurs plastyczny

Wiele będzie się działo także w pierwszy czerwcowy weekend:

  • Z okazji Dnia Dziecka 3 i 4 czerwca przygotowano na maluchy czekać będą: kule wodne, dmuchańce, gry i zabawy, konkursy z nagrodami, pokaz baniek mydlanych, muzyka dla najmłodszych, splash dance, warsztaty kreatywne i specjalne odznaki „SUPER PŁYWAK”.
  • Dziewczynki będą mogły skorzystać dodatkowo z oferty stoiska z kolorowymi warkoczykami, a wszystkie dzieci z propozycji sezonowych tatuaży.

spot_img

Przeczytaj także

spot_img
Reklamaspot_img

Nowe na stronie