spot_img

Legnica – rekreacyjna pustynia. Lodowisko dopiero w drugiej połowie grudnia!

Podczas gdy np. we Wrocławiu funkcjonują już trzy miejskie lodowiska – Legnica chwali się na oficjalnej stronie miasta, że w drugiej połowie grudnia ruszy lodowisko przy ul. Sejmowej. Po zamknięciu we wrześniu największego w mieście basenu przy ul. Mazowieckiej, oferta rekreacyjna dziewięć dziesięciotysięcznej Legnicy jest bardzo uboga.

– Trwają prace montażowe lodowiska przy ul. Sejmowej, które jak co roku wzbogaci ofertę rekreacyjną Miasta Legnicy na okres zimowy. Planujemy otwarcie w drugiej połowie grudnia, więcej informacji już niebawem … zaglądajcie do nas. Trzymajcie kciuki za pogodę …. my działamy – identyczne w treści, lakoniczne komunikaty pojawiły się zarówno na stronie Ośrodka Sportu i Rekreacji, jak i urzędu miasta.

Nie wiadomo dokładnie kiedy ani za ile będzie można się poślizgać w Legnicy. O cenach na razie ani słowa, choć raczej trudno się łudzić, że podwyżek nie będzie.

Legniczanom pozostaje czekać i zadowolić się ofertą jedynej czynnej miejskiej pływalni przy ul. Polarnej, na którą zdobycie wejściówki nie jest proste – bo grafik torów – jak wynika z zamieszczonego przez OSiR komunikatu – już na początku września był szczelnie wypełniony.

GRAFIK TORÓW BASENU PRZY UL.POLARNEJ OPUBLIKOWANY PRZEZ OSiR 6 września 2022 r.
spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie