spot_img

Legnicka plantacja marihuany zlikwidowana.

W jednym z mieszkań na Legnicy, policjanci odkryli profesjonalną plantację marihuany. Zabezpieczono prawie 300 porcji handlowych suszu.

Dzięki skutecznej pracy operacyjnej funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, udało się zatrzymać 29-letniego mieszkańca podejrzanego o handel narkotykami. Na podstawie zebranych informacji wynikało, że w jego mieszkaniu prowadzona była profesjonalna uprawa marihuany.

W wyniku zaplanowanych działań przez funkcjonariuszy Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy dokonano zatrzymania 29-letniego mężczyzny. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i samochodu należącego do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli 58 sadzonek marihuany wraz z profesjonalnym sprzętem służącym do uprawy znajdujących się w nim roślin. Ponadto, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili blisko 300 porcji gotowego suszu marihuany. Mieszkaniec Legnicy został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – przekazała kom. Jagoda Ekiert z KMP w Legnicy

Konsekwencje czynów 29-latka zostaną rozstrzygnięte w sądzie. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie