Legnicki Bieg Niepodległości już w piątek

Legnicki Bieg Niepodległości to już prawdziwa tradycja. Organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji bieg jest otwarty dla wszystkich chętnych, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Piątkowa impreza rozpocznie się o godzinie 16:30 biegami Dzieci i Młodzież. O godzinie 17:00  odbędzie się marsz Nordic Walking. Chwilę póżniej nastąpi rozgrzewka przed biegiem głównym. 

Odbiór numerów startowych możliwy jest w siedzibie OSiR w Legnica 9 listopada w godzinach 7.30 – 15.30 oraz w 10 listopada w godzinach 12.00 – 17.00.

Start i meta znajdą się na ulicy NMP w Legnicy, w pobliżu siedziby OSiR. Legnicki Bieg Niepodległości to wydarzenie otwarte dla wszystkich. Prawdziwym wyzwaniem będzie jednak bieg główny, na którym uczestnicy zmierzą się z dystansem 5000 metrów, co równa się czterem okrążeniom.

Każdy z uczestników biegów dzieci i młodzieży, marszu Nordic Walki oraz biegu głównego otrzyma pamiątkowy medal po biegu/marsz a wszyscy uczestnicy zostaną poczęstowani tradycyjnie gulaszem z gęsiny.

Więcej informacji na stronie organizatora

Przeczytaj także

Nowe na stronie