spot_img

Legniczanka Marzena Kipiel-Sztuka w zupełnie nowej roli. Musicie to zobaczyć

Uwielbiana za rolę w serialu „Świat według Kiepskich” zadebiutowała właśnie w zupełnie nowej roli. Możemy ją zobaczyć w teledysku do utworu „Maradona” zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Wcieliła się w nim w postać surowej trenerki.

“Maradona” to jak piszą twórcy utworu „hymn codzienności, w którym wierzą, że dziś ma szansę być lepsze niż przedwczoraj”.  – A to już jest jakiś progres. Wszystkie te wielkie sprawy, które wydają się być dla nas nieosiągalne, tak naprawdę są na wyciągnięcie ręki, a Podkarpacie jeszcze nigdy nie było tak blisko Clarka Kenta i Johnny’ego Casha – czytamy na YouTube.

– Marzena zaskoczyła nas swoją otwartością, serdecznością i profesjonalizmem. Klasę aktora i człowieka poznaje się po jego zaangażowaniu w najdrobniejsze szczegóły. Marzena potraktowała nas bardzo serio. Chociaż była to „tylko” rola w teledysku małego zespołu, to jej postać była przemyślana w każdym detalu – od gwizdka po historię. To niezbyt odkrywcze stwierdzenie, ale: Marzena jest świetną aktorką, mamy nadzieję, że niebawem zobaczymy ją jeszcze w jakiejś dużej roli, która pozwoli nacieszyć się widzom jej talentem i wrażliwością. Naszym zdaniem jest NIEDOCENIANA i zasługuje na naprawdę piękne wyzwania aktorskie – napisał na Facebooku zespołu Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.

Kuźnia Prawdziwych Mężczyzn, to fenomen, który oczarował już tysiące widzów. Nieprawdopodobne, bezpretensjonalne połączenie humoru, dystansu do życia, szczerej zabawy i fantastycznej alternatywnej muzyki. Kilkanaście tysięcy fanów w social mediach, setki tysięcy wyświetleń na YouTube i spotify, dziesiątki zagranych tras koncertowych, ogromne doświadczenie i oddana, zaangażowana publiczność.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie