Masz od 19 do 29 lat? Zdobądź koronę Miss Dolnego Śląska

Trwa casting do największego konkursu piękności w województwie dolnośląskim. Wszystkie chętne kandydatki mogą wysłać swoje zgłoszenie i zawalczyć o koronę Miss Województwa Dolnośląskiego 2024.

Wybory te pełnią funkcję pełnoprawnych eliminacji do Narodowego Konkursu Piękności Polska Miss. Jest to obecnie jedyny konkurs piękności odbywający się w naszym regionie.

Organizatorzy przygotowali już wstępny harmonogram konkursu, by kandydatki przed wysłaniem zgłoszenia wiedziały, co i kiedy je czeka.

Podstawowe warunki, jakie muszą spełnić kandydatki są dwa: obywatelstwo polskie oraz wiek – kwalifikują się roczniki od 1995 do 2005.

Aby wziąć udział w konkursie kandydatki do tytułu najpiękniejszej mieszkanki naszego regionu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, a następie poczekać na odpowiedź mailową.

Termin zgłoszeń upływa 18 lutego 2024.

Casting to pierwszy etap konkursu. Spośród wszystkich uczestniczek castingów zostaną wybrane półfinalistki. To właśnie spośród nich podczas półfinału na żywo jury wybierze finalistki, które wezmą udział w gali dolnośląskiej i staną przed szansą reprezentowania województwa w ogólnopolskiej gali finałowej. Dolnośląska gala zaplanowana jest 20 kwietnia w hotelu Haston we Wrocławiu.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie