spot_img

Miał w domu ponad 600 porcji marihuany. Zobaczcie film z przeszukania

Funkcjonariusze Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Legnicy, pełniąc służbę na terenie Zgorzelca, zatrzymali mężczyznę, u którego znaleźli woreczek z marihuaną. To było nic, bo w domu 44-latek miał ponad 600 porcji tego narkotyku.

Policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na mężczyznę, który, gdy tylko zauważył funkcjonariuszy, gwałtownie zmienił kierunek i próbował się oddalić. Wzbudziło to podejrzenia mundurowych, które okazały się zasadne.

– Podczas przeprowadzonej kontroli bagażu mężczyzny policjanci odnaleźli woreczek z marihuaną. Mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, w związku z podejrzeniem posiadania środków odurzających, został zatrzymany. Sprawdzenie miejsca zamieszkania 44-latka pozwoliło na ujawnienie kolejnych porcji środków odurzających. Przechowywał je w kartonowym pudełko ustawionym na regale. W sumie zabezpieczono ponad 600 porcji marihuany – relacjonuje młodszy aspirant Tomasz Nowak z sekcji prasowej Komendy wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Stanie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie