spot_img

Miedź znów remisuje w sparingu. Poznaliśmy też sponsora głównego klubu

W kolejnym, trzecim już meczu sparingowym przygotowującym do nowego sezonu, Miedź Legnica zremisowała w Wałbrzychu z Sandecją Nowy Sącz 0:0. Ponadto, klub z Legnicy ogłosił sponsora głównego na sezon 2023/2024.

Do tej pory, Miedź rozegrała dwa sparingi. Zespół Radosława Dylli zremisował z Zagłębiem Lubin oraz Śląskiem Wrocław. Na mecz z Sandecją Nowy Sącz, trener legniczan wytypował następującą, wyjściową jedenastkę: Abramowicz – Niewulis, Pierzak, Drzazga, Drygas, Agbor, Mijusković, Hartherz, Tront, Hoogenhout, Antonik.

Wydaje się, że w pierwszej połowie stroną przeważającą byli legniczanie. Piłkarze Miedzi stworzyli więcej sytuacji do zdobycia bramki. W pierwszym kwadransie, dobrą okazję zmarnował Drzazga, który strzelił obok bramki. Kilkanaście minut później ładne uderzenie Tronta obronił bramkach Sandecji. W pierwszej połowie goli nie zobaczyliśmy.

Druga połowa rozpoczęła się od groźnej akcji Sandecji. Po strzale Gołębiewskiego, piłka przeleciała nad bramką Miedzi. Na pół godziny przed końcem meczu, trener Drylla dokonał kilku zmian. Na boisku zameldowali się między innymi: Carolina, Zalewski, Bogacz, Stanclik czy Obieta. W końcówce wynik już nie uległ zmianie i piłkarze Miedzi zremisowali w trzecim meczu sparingowym.

Jest sponsor główny!

Spółka Votum Finance Help, wchodząca w skład Grupy Kapitałowej VOTUM, została sponsorem głównym Miedzi Legnica! Logo firmy pojawi się w centralnym miejscu – z przodu koszulek meczowych na sezon 2023/2024 – czytamy na oficjalnej stronie Miedzi.

Eksperci Votum Finance Help to specjaliści w dochodzeniu roszczeń w związku z niedozwolonymi klauzulami znajdującymi się w umowach kredytowych. Firma oferuje pomoc zarówno frankowiczom, którzy zaciągnęli kredyt hipoteczny we frankach na własne potrzeby mieszkaniowe lub wynajem, jak i kredytobiorcom i pożyczkobiorcom, którzy zaciągnęli kredyt hipoteczny we frankach na cele związane z działalnością gospodarczą.

– Cieszymy się, że nowy sezon po raz kolejny zaczynamy ze spółką z Grupy Kapitałowej VOTUM. To już nasza tradycja, że wiodące spółki z tej Grupy, a tym razem jest to Votum Finance Help, wspierają Miedź. Mam nadzieję, że będzie to owocna współpraca i rozgrywki zakończą się sukcesami zarówno sportowymi, jak i finansowymi. Grupa Votum jest mecenasem Miedzi, pozwalającym nam realizować nasze najważniejsze cele sportowe, zarówno jeśli chodzi o piłkę profesjonalną, jak i rozwój Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie klub bez tego wsparcia – zapowiedział Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi Legnica.

Przypomnijmy, że obóz przygotowawczy w Wałbrzychu potrwa do 8 lipca.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie