Miedzi Legnica wraca do szkół z programem #eduMiedź

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego Miedź Legnica wznawia wizyty w placówkach oświatowych w Legnicy i regionie. W ramach programu #eduMiedź przygotowano szereg nowych propozycji dla szkół i przedszkoli.

Dla dzieci uczęszczających do przedszkoli przygotowano program “Rozgrzewka z Miedzią”. To godzinna zabawa z Lwem Miedziakiem i piłkarzami Miedzi. Po krótkiej rozmowie na dzieci czekać będzie rozgrzewka przygotowana przez zawodników. Nie zabraknie też małych niespodzianek. Lew Miedziak zaprosi na mecz Miedzi, opowie jak należy zachowywać się na stadionie i nauczy kulturalnego i głośnego dopingu.

Uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję uczestniczyć w lekcjach WF z Miedzią. Podczas godziny lekcyjnej odbędzie się przygotowana przez zawodników rozgrzewka, pokaz piłkarskich zagrań i mecz sędziowany przez zawodników. To tylko część z przygotowanych atrakcji.

Dla uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej oraz szkół średnich przygotowano również propozycję “Pogadajmy”. To otwarta rozmowa o sporcie, motywacji, zdrowym odżywianiu lub pracy nad sobą z piłkarzami Miedzi. Uczniowie szkół średnich będą mogli wziąć udział także w zajęciach “Let’s talk”. To rozmowa z native speakerem – jednym z zagranicznych graczy Miedzi. Będzie to idealna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności językowych.

Każdy zainteresowany udziałem w programie #eduMiedź może skontaktować się z kierownikiem ds. organizacyjnych Krzysztofem Piotrowskim (tel. 510 292 443, e-mail: krzysztof.piotrowski@miedzlegnica.eu).

Przeczytaj także

Nowe na stronie