REKLAMA

spot_img

Natarczywy adorator z Legnicy zaatakował nożem dwóch mężczyzn

W Legnicy doszło do groźnego zdarzenia. 48-letni mężczyzna, który nieustannie adorował kobietę podróżującą pociągiem, zaatakował nożem jej partnera i jego ojca.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W jednym z pociągów relacji Chojnów-Legnica do kobiety siedzącej w przedziale przysiadł się natarczywy mężczyzna. Zaczął ją nieustannie komplementować i zaczepiać. Kobieta poczuła się zagrożona i wysłała wiadomość do swojego chłopaka, prosząc go, aby przyszedł po nią na dworzec.

Gdy pociąg dotarł do Legnicy, kobieta wysiadła a za nią jej adorator. Na peronie czekał już na nią jej chłopak ze swoim ojcem. Natarczywy mężczyzna nie dawał jednak za wygraną i podążał za nimi.

W międzyczasie doszło do sprzeczki między mężczyznami. Adorator wyciągnął nóż i ranił nim mężczyzn. Młodszy z poszkodowanych doznał zranienia klatki piersiowej, natomiast jego ojciec ranę ciętą łokcia.

Po zdarzeniu napastnik uciekł, a mężczyźni udali się do szpitala. Następnie powiadomili policję.

Policjanci ustalili, że sprawcą zdarzenia jest 48-letni legniczanin. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Ujawniono przy nim nóż, którym posłużył się do popełnienia przestępstwa.

Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Teraz 48-latek za swoje czyny odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także

Nowe na stronie