Nie masz planów na weekend? Wyrusz z Legnicy na mecz niższych lig

W najbliższy weekend na boiska wybiegną zawodnicy niższych lig piłkarskich. Sprawdziliśmy które mecze można obejrzeć, pokonując trasę kolejową Legnica – Zgorzelec.

Już w sobotę o godzinie 15.00, w ramach 22. kolejki A-klasy zagrają ze sobą rezerwy BKS-u Bolesławiec z GKS-em Tomaszów Bolesławiecki. Faworytem spotkania są gospodarze, którzy zajmują siódme miejsce w tabeli, GKS jest zaś przedostatni. Odległość od stacji do stadionu dzieli zaledwie 1200 m.

Również o 15.00 Górnik Węgliniec podejmie Olimpię Kowary. Mecz zostanie rozegrany w ramach 23. kolejki Klasy okręgowej.

Jedenasty w tabeli Klasy okręgowej Hutnik Pieńsk zagra z ostatnią Victorią Ruszów. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.00. Ze stacji w Pieńsku na stadion musimy przemierzyć tylko 1000 m.

W sobotę Iskra Kochlice wybierze się do Jędrzychowic, gdzie zagra z tamtejszym Apisem. Oba zespoły występują w IV lidze. Początek meczu zaplanowano na godzinę 15.00.

W sobotę o godzinie 16.00, Kolejarz Miłkowice będzie gościł Rataj Paszowice. Gospodarze zajmują szóste miejsce w tabeli A klasy. Drużyna z Paszowice sklasyfikowana jest dwunastej pozycji.

Lider rozgrywek A klasy, Chojnowianka Chojnów zagra na własnym stadionie z rezerwami Iskry Kochlice. Mecz zostanie rozegrany w sobotę o godzinie 16.00. Stację w Chojnowie od stadionu dzieli 750 m.

Pociągiem z Legnicy można także wybrać się na sobotnią potyczkę BKS Bolesławiec – Łużyce Lubań. Oba zespoły występują w IV lidze a w tabeli dzieli ich różnica zaledwie trzech punktów. Mecz w Bolesławcu zostanie rozegrany o godzinie 17.00.

W sobotę o godzinie 17.00, Nysa Zgorzelec zagra z Pogonią Świerzawa. To kolejny spotkanie w ramach Klasy okręgowej. Stację i stadion w Zgorzelcu dzieli dystans 1000 m.

Kolejową mapę dostarczył nam Mikrofutbol – zapraszamy do śledzenia jego profilu na Twitterze: https://twitter.com/mikrofutbol

spot_img

Przeczytaj także

spot_img
Reklamaspot_img

Nowe na stronie