spot_img

Nieoficjalnie: Andrzej Dadełło zostaje w Miedzi Legnica!

Jak informuje Kamil Warzocha z portalu weszło.com, nie dojdzie do zmiany właściciela Miedzi Legnica. Andrzej Dadełło nadal ma wspierać pierwszoligową drużynę.

Ostatnie miesiące są niezwykle trudne dla kibiców Miedzi. Legniczanie jeszcze w kwietniu spadli z PKO BP Ekstraklasy a w maju sporo mówiło się o możliwym odejściu właściciela. Dziś portal weszło.com poinformował, iż Andrzej Dadełło nie odejdzie z Miedzi.

„Słyszymy, że właściciel Miedzi na jutro zwołał specjalne zebranie zarządu, w czasie którego poinformuje o swoim dalszym postępowaniu. Zza kulis docierają do nas głosy, że będzie inwestował w klub tak jak do tej pory. A więc na ziarnie niepewności zasianym kilka tygodni temu się skończy. Andrzej Dadełło z Miedzią się nie rozstanie. I mimo że mocno przeżył drugą już degradację z najwyższej klasy rozgrywkowej od razu po awansie, czuje zbyt duże przywiązanie do „Miedzianki”, żeby po porażce z niej zrezygnować” – czytamy na portalu weszło.com

W dalszej części tekstu możemy przeczytać, iż właściciel będzie wspierał Miedź na tyle, by za rok mogła ona powrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. W klubie ma się obyć bez większych rewolucji. Na dziś wiadomo, iż w następnym sezonie zespołu nie poprowadzi już dotychczasowy trener, Grzegorz Mokry.

Andrzej Dadełło od dwunastu lat jest właścicielem Miedzi. To za jego rządów, zespół dwukrotnie awansował do Ekstraklasy.

Całość tekstu: https://weszlo.com/2023/05/29/andrzej-dadello-miedz-legnica-przyszlosc/

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie