REKLAMA

spot_img

Nigdy nie wygrał z Miedzią Legnica, został selekcjonerem reprezentacji Polski

Michał Probierz dziś został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. W swojej bogatej karierze trenerskiej jeszcze nigdy nie pokonał Miedzi Legnica.

Od kilku dni niemal całą Polskę elektryzował wybór nowego selekcjonera. Najwięcej mówiło się o kandydaturach Michała Probierza i Marka Papszuna. Ostatecznie, dziś Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, iż to ten pierwszy obejmie naszą kadrę.

Michał Probierz swoją karierę trenerską rozpoczął w 2005 r. w Polonii Bytom. Przez lata pracował  między innymi w: Jagiellonii Białystok, Wiśle Kraków, Lechii Gdańsk a nawet w greckim Arisie Saloniki. Od lipca 2022r., Michał Probierz prowadził reprezentację Polski do lat 21.

Ciekawostką jest fakt, że nowy selekcjoner reprezentacji Polski jeszcze nigdy nie pokonał Miedzi Legnica, choć miał ku temu okazję prowadząc Cracovię.

Wczoraj pojawiły się przecieki, iż to właśnie Michał Probierz w najbliższych miesiącach będzie odpowiedzialny za kadrę. W sieci rozpoczęły się dyskusje na temat tego wyboru.

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski zostanie oficjalnie ogłoszony dziś o godzinie 12.00, podczas konferencji zwołanej przez Polski Związek Piłki Nożnej.  

Przeczytaj także

Nowe na stronie