Nowa knajpka w Legnicy – wiadomo, kiedy otwarcie Irish Pubu w rynku

W Shamrock House irlandzkiego piwa i whiskey napijemy się już 16 lutego br. Nowy lokal na gastronomicznej mapie Legnicy mieści się w Rynku pod numerem 32.

W przeszłości pod tym adresem funkcjonowało już kilka lokali gastronomicznych, m.in. bar kebab i grecka tawerna, ale żaden nie utrzymał się na dłużej. Teraz czas na zupełnie inne klimaty.

Shamrock House to pierwsza w Legnicy irlandzka restauracja. Będzie można w niej zjeść typowe irlandzkie dania, w tym klasyczne wyspiarskie śniadanie, napić się irlandzkiego piwa z Guinessem na czele oraz whiskey.

Ile zapłacimy za kufel Guinessa?

Właściciele Shamrock House poinformowali, że otwierają się 15 lutego.

– Startujemy tylko w formie Irish Pubu, to do końca kwietnia serwować będziemy alkohole, piwo, koktajle i drinki typowe dla Irish Pubu, a kuchnię uruchomimy pod koniec kwietnia wraz z otwarciem ogródka – piszą na Facebooku.

Ogródek przed Shamrock House będzie do dyspozycji klientów przez cały rok. Zimą będzie zabudowany szkłem i ogrzewany, a latem szyby będą demontowane.

Właściciele pubu zdradzili w mediach społecznościowych, że piwo Guinness będzie serwowane w szklance Pint o pojemności 0,5 l w cenie 25 zł. Ceny innych trunków na razie nie są znane.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie