spot_img

Od kwietnia znęcał się na żoną i córkami. Policję powiadomili obcy ludzie

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta może dochodzić do przemocy domowej. Te informacje się potwierdziły. 39-latek w chwili zatrzymania był kompletnie pijany. Miał prawie 3,5 promila alkoholu.

– Gromadząc materiał dowodowy w tej sprawie śledczy ustalili, że zatrzymany przez nich 39-latek od kwietnia ubiegłego roku znęcał się na żoną oraz córkami. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których obrażał je, a także groził im pozbawieniem życia oraz uszkodzeniem ciała – relacjonuje aspirant sztabowa Ewa Kluczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze.

Podejrzany usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa, a prokurator podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego środków zapobiegawczych w postaci dozoru policyjnego, zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi oraz zbliżania się do nich, a ponadto zobligował mężczyznę do natychmiastowego opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania na okres trzech miesięcy.

39-latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie