REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

Passa Miedzi przerwana

Piłkarze Miedzi zakończyli serię meczów bez porażki. Dziś legniczanie przegrali w Gdyni z Arka 1:2.

Miedź pozostaje w czołówce rozgrywek Fortuna 1. Ligi, ale sytuacja zespołu przy Orła Białego w ostatnim czasie nie jest najlepsza. Miedź w ostatnich trzech spotkaniach zanotowała dwa remisy oraz porażkę i spadła na piąte miejsce w tabeli.

Spotkanie w Gdyni zapowiadało się na jedno z ciekawszych w tej serii i takie też było. Emocji nie zabrakło, chociaż dużo więcej działo się w drugiej połowie.

To właśnie po zmianie stron kibice zobaczyli wszystkie bramki, choć przed przerwą sytuacji też nie brakowało.

Po zmianie stron piłkarze z obu stron się rozkręcili, a lepiej wyglądali gospodarze, którzy w końcu dopieli swego. Czubak trafił na 1:0, 20 minut później losy meczu rozstrzygnąl Kobacki. Miedź honorową bramkę zdobyła w jednej z ostatnich akcji, ale na więcej było już za późno.

Arka: Lenarcik – Lipkowski, Stolc, Azacki – Skóra (82 Predenkiewicz), Gol (82 Borecki), Milewski (90+2 Sawicki), Gojny – Capanni (90 Bednarski), Kobacki – Czubak

Miedź: Mądrzyk – Hoogenhout, Mijusković, Niewulis, Kostka – Michalik, Lehaire (84 Stanclik), Tront (64 Aguado), Antonik (64 Guzdek) – Drzazga (64 Mansfeld), Agbor (46 Drygas)

Przeczytaj także

Nowe na stronie