REKLAMA

spot_img

Po fantastycznym starcie sezonu, Miedź nie ma zamiaru zwalniać tempa

Zespół Radosława Belli gra w tych rozgrywkach bardzo widowiskowo. W najbliższą niedzielę, piłkarze Miedzi ponownie zaprezentują się przed własną publicznością. W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na spotkanie ze Stalą Rzeszów.

Legniczanie w tych rozgrywkach nie przegrali jeszcze ani jednego spotkania i zajmują drugie miejsce w tabeli I ligi. Drużyna prowadzona przez Radosława Bellę zbierają za swoją grę pochwały a mecze z ich udziałem są gwarancją efektownej gry.

Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek ze Stalą Rzeszów! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z drużyną z województwa podkarpackiego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie). – czytamy na oficjalnej stronie klubu.

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI ZE STALĄ:

Trybuna A/B: 35 zł

Trybuna C: 30 zł

Sektor Rodzinny: 45 zł*

*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Przeczytaj także

Nowe na stronie