Pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki – na kolorowo, kwiaty zamiast wieńców

Marzena Kipiel-Sztuka zostanie pochowana na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Legnicy. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w czwartek 13 czerwca. Początek o godz. 13:15.

Marzena Kipiel-Sztuka, legnicka aktorka, znana z roli Halinki w kultowym serialu „Świat według Kiepskich”, zmarła w niedzielę nad ranem. Miała 58 lat. Jej śmierć wstrząsnęła środowiskiem i mediami. Jej przyjaciółka, Renata Pałys (serialowa Helena Paździoch), zdradziła w licznych rozmowach z dziennikarzami, że Kipiel-Sztuka bardzo długo chorowała. Ostatnie dni spędziła w hospicjum.

Pogrzeb Kipiel-Sztuki odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 13:15 na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Legnicy. Nie będzie to typowa uroczystość.

– Prośba o kolorowe stroje , zero wieńców tylko kolorowe proste kwiaty. Będziemy kwestować na rzecz hospicjum w Wałbrzychu, które zaopiekowało się moja siostrą w cudowny sposób. Dlatego weźcie pieniążka ze sobą aby wrzucić do puszki – napisała na Facebooku Dorota Kipiel, siostra aktorki.

Przeczytaj także

Nowe na stronie