REKLAMA

spot_img

Półnaga kobieta spacerowała z psem pod oknami szkoły specjalnej w Legnicy

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 8.00, kiedy dzieci schodziły się do szkoły. Dyrekcja placówki podjęła decyzję, by uczniów wpuszczać do budynku bocznym wejściem. Kobieta była najprawdopodobniej pod wpływem metaamfetaminy i extasy. Trafiła do szpitala.

Wszystko wydarzyło się na terenie Zespołu Placówek Specjalnych przy ul. Mazowieckiej w Legnicy. Półnaga kobieta spacerowała z psem tuż pod oknami szkoły. – Wezwani na miejsce policjanci okryli kobietę kocem termicznym i wezwali pogotowie. Trafiła do szpitala – mówi komisarz Jagoda Ekiert z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Ponieważ kontakt z kobietą był utrudniony, zachowywała się agresywnie, nie odpowiadała na pytania, funkcjonariusze przeszukali jej mieszkanie. Znaleźli tam metaamfetaminę i extasy. Mieszkanka Legnicy była najprawdopodobniej pod wypływem tych właśnie środków odurzających.

Do podobnej sytuacji doszło 9 kwietnia we Wrocławiu. Naga kobieta biegała ulicami Śródmieścia. W Parku Tołpy goniła spacerowiczów. Pomocy udzielili jest w pierwszej kolejności policjanci, którzy musieli wyciągnąć młodą Afrykankę ze stawu.

Przeczytaj także

Nowe na stronie