spot_img

Potrącony 12-latek nadal w śpiączce. Ruszyła zbiórka pieniędzy na pomoc chłopcu

Dziecko nadal walczy o życie we wrocławskim szpitalu. Jego stan jest bardzo ciężki, doszło do poważnego urazu czaszkowo-mózgowego. Wiadomo już, że rehabilitacja kosztować będzie ponad 300 tys. zł. Na portalu mammoc.pl ruszyła zbiórka pieniędzy.

Do wypadku doszło 23lutego na ul. Sikorskiego. Kierowca taksówki potrącił dziecko, gdy przejeżdżało hulajnogą przez przejecie dla rowerzystów. Mężczyzna nie zatrzymał się mimo, że auto na drugim pasie stało, przepuszczając chłopca. Siła uderzenia była tak duża, że hulajnogę odrzuciło na odległość około 50 metrów.

– Był kolejny dzień ferii, Yurii spędzał go w domu, ale wczesnym popołudniem stwierdził, że spotyka się ze swoim kumplem i porobią coś razem. Wyszedł z domu, jak zawsze wziął hulajnogę i poszedł do kolegi. Nie minął długi czas kiedy do domu przybiegł jego kumpel przerażony mówiąc, że Yurii leży na ulicy, że był wypadek. Żeby Yurii mógł wrócić do nas i do swoich pasji potrzebuje intensywnej rehabilitacji w specjalistycznym ośrodku. Całkowity koszt leczenia to 315 tys. zł Pomóżcie nam w tym trudnym dla nas czasie – napisali rodzice chłopca.

Jeśli możesz i chcesz pomóc – wejdź tutaj  

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie