REKLAMA

spot_img

Przed nami druga debata kandydatów na prezydenta Legnicy. Kto przekona wyborców?

Przedwyborcza debata kandydatów na prezydenta Legnicy odbędzie się już w najbliższy wtorek w Collegium Witelona. Będzie ona otwarta dla wszystkich zainteresowanych.

Udział w debacie potwierdzili: Bartłomiej Rodak – Komitet Wyborczy Wyborców Legnica Od Nowa, Maciej Kupaj – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Obywatelska, Tadeusz Krzakowski – Komitet Wyborczy Wyborców Tadeusza Krzakowskiego oraz Joanna Śliwińska – Łokaj – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości.

Debata kandydatów na prezydenta Legnicy odbędzie się w centrum konferencyjno – widowiskowym przy ul. Sejmowej 5. Poprowadzi ją dr Andrzej Szczepański – doktor nauk humanistycznych w zakresie nauki o polityce, magister politologii, absolwent studiów Służby Publiczne, wykładowca akademicki Collegium Witelona Uczelnia Państwowa.

Początek debaty zaplanowano na godzinę 15:00. Dla tych, którzy nie będą mieli możliwości by osobiście przysłuchać się wystąpieniom kandydatów na prezydenta Legnicy, Collegium Witelona zapewni transmisję na żywo na kanale YouTube uczelni.

Będzie to druga debata kandydatów na prezydenta Legnicy przed wyborami w 2024 roku. Poprzednia była zorganizowana przez Polskie Radio Wrocław.

Przeczytaj także

Nowe na stronie