Przedsiębiorcy spotkają się na Regionalnym Forum Biznesu w Legnicy

Kilkudziesięciu przedsiębiorców oraz zaproszeni goście spotkają się 3 października w Legnicy na Regionalnym Forum Biznesu. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich osób, które zajmują się biznesem i chcą zwiększyć przychody swoich firm.

Organizatorem Forum jest międzynarodowa organizacja poleceń biznesowych BNI, której legnicki oddział działa od 5 lat. Tylko w ciągu ostatniego roku każdy z członków BNI Bulls Legnica osiągnął średnio ponad ćwierć miliona złotych dodatkowego przychodu, dzięki rekomendacjom swoich usług czy produktów. Od 2018 roku członkowie BNI w Legnicy osiągnęli łącznie ponad 39 mln złotych dodatkowego przychodu.

BNI (Business Network International) to powstała w 1984 roku w Stanach Zjednoczonych organizacja przedsiębiorców, którzy rozwijają swój biznes poprzez wzajemne polecenia. Na świecie liczy 290 000  członków, którzy w minionym roku dzięki aktywności w BNI osiągnęli  łącznie 20,6 mld dolarów dodatkowych przychodów. W Polsce działa od 2006 roku i zrzesza obecnie ponad 1,9 tysiąca firm w kilkudziesięciu grupach, których członkowie za ostatnie 12 miesięcy mogą pochwalić się zwiększonymi łącznymi dochodami w wysokości 747 mln złotych. Wśród członków legnickiej grupy są między innymi firmy Huras oraz AURO działające w Legnickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

– Aktywność w BNI opiera się na podstawowej zasadzie: dający dostaje. Dzisiaj ja pomogę tobie licząc, że jutro ty pomożesz mnie. Co więcej, każdy właściciel czy przedstawiciel firmy zrzeszonej w BNI nie ustaje w wysiłkach, by zwiększać możliwości rozwoju biznesu dla każdego z członków BNI. Szuka okazji, by polecić usługi czy zarekomendować produkty. Jako organizacja mamy także ogólnopolską platformę zapytań sprzedażowych – informuje Katarzyna Sąsiada z firmy Huras. Podczas Forum przedstawiciel LSSE przedstawi aktualne ulgi podatkowe dla przedsiębiorców, tereny inwestycyjne czy możliwości rozwoju w ramach klastrów aktywności gospodarczej.  

Legnicka grupa BNI zrzesza przedsiębiorców z Legnicy i Zagłębia Miedziowego, ale także z Jeleniej Góry, Strzegomia czy Świdnicy. Członkowie BNI pomagają sobie w udostępnianiu kontaktów do potencjalnych kontrahentów na całym świecie, korzystają ze szkoleń BNI University i chętnie dzielą swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Do BNI należą między innymi Rafał Brzoska, twórca InPost czy Rafał Sonik, właściciel Gemini Holding.

3 października, na otwarte spotkanie, zapraszamy właścicieli firm, menadżerów i osoby, które chcą rozwijać własny biznes i nasz region. Będą mieli okazję poznać innych przedsiębiorców, przedstawić swoje firmy oraz zyskać wartościowe kontakty do nowych kontrahentów.

Regionalne Forum Biznesu w Legnicy

3 października, 9.00 – rejestracja od godz. 7.30

Legnica, hotel Qubus, ul. Skarbowa 2

Więcej informacji i zapisy na spotkanie: www.bnibulls.pl

Przeczytaj także

Nowe na stronie