RMF będzie rozdawać w Legnicy choinki i świąteczne przysmaki

Konwój radia RMF FM oraz Małopolski na czele z białym Miśkiem po raz kolejny zawita do Legnicy! Tym razem „Choinki pod choinkę od RMF i Małopolski” będą rozdawane na placu Słowiańskim we wtorek, 12 grudnia 2023 w godzinach 9:00-10:30.

Na uczestników wydarzenia będą czekać setki „Choinek pod choinkę” od Małopolski i przysmaki z zatorskiego karpia. Do wygrania w zabawach i konkursach będą także gadżety z Małopolski i od RMF FM. Aby otrzymać upominki, wystarczy przyjść na Plac Słowiański i cierpliwie poczekać na swoją kolej.

Ze świątecznego miasteczka RMF FM i Małopolski na żywo nadawać będą reporterzy stacji, a ich relacji słuchać będzie można na bieżąco na antenie radia. Rozmawiać będą z uczestnikami o atmosferze na miejscu, o oczekiwaniu na święta czy bożonarodzeniowych spotkaniach.

RMF FM już po raz 23. przybywa do miast w całej Polsce ze świątecznym konwojem. Tym razem ma jednak wspaniałych pomocników w postaci białego Miśka i jego ekipy z Małopolski. Do rozdania są tysiące drzewek oraz przysmaki z karpia zatorskiego, które będą towarzyszyły słuchaczom RMF FM podczas zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia.

Źródło: Urząd Miasta Legnicy

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie