spot_img

Ruszają rozgrywki I ligi. Miedź zagra z GKS-em Katowice

Po niespełna dwóch miesiącach przerwy, wracają rozgrywki ligowe. Miedź w tym sezonie powalczy o szybki powrót do Ekstraklasy. Ich pierwszym przeciwnikiem będzie GKS Katowice.

Po spadku z najwyższej klasy rozgrywkowej, kibice liczą na szybki powrót Miedzi do Ekstraklasy. Legniczanie rozpoczną rozgrywki pod okiem nowego trenera. Szkoleniowcem Miedzi został Radosław Bella. Kadra zespołu znacznie się zmieniła. Drużynę opuścili między innymi: Chuca, Maxime Dominguez, Dawid Drachal czy  Stefanos Kapino. Do Miedzi dołączyli za to: Kamil Antonik, Krzysztof Drzazga, Bartosz Guzdek, Florian Hartherz.

W tym sezonie rozgrywki I ligi zapowiadają się niezwykle ciekawie. O awans do Ekstraklasy powalczą tak uznane firmy jak: Wisła Kraków, Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Wisła Płock czy właśnie Miedź. Pierwszym przeciwnikiem legniczan w tym sezonie będzie GKS Katowice.

Zespół z Katowic w poprzednim sezonie zajął dziesiąte miejsce w tabeli I ligi. Zespół ma ambicje by powalczyć przynajmniej o miejsce barażowe. Gieksa przed sezonem dokonała kilku transferów. Do drużyny trafił między innymi: Mateusz Mak, Adrian Danek i Aleksander Komor.

Niedzielnego mecz pomiędzy Miedzią a GKS-em Katowice zostanie rozegrany na Stadionie Miejskim im. Orła Białego. Początek spotkania o godz. 18:00.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie