REKLAMA

spot_img

REKLAMA

spot_img

SMS Miedź zaprasza pierwszaków na Dzień Otwarty

Przyszłym uczniom SMS Miedź Legnica zaprezentowane zostaną elementy rytmiki, zabawy i aktywności przy muzyce oraz ukierunkowanej na dyscypliny gier zespołowych. Dzień Otwarty dla kandydatów do klasy pierwszej ogólnosportowej szkoły podstawowej SMS Miedź odbędzie się w poniedziałek 13 listopada w godz. 16:30-18:30 w siedzibie SMS przy ul. Radosnej 17.

Podczas Dnia Otwartego dzieci będą miały okazję zapoznać się z ofertą edukacyjno-sportową SMS Miedzi Legnica. Będą mogły wziąć udział w zajęciach rytmiki, zabawach ruchowych i treningach piłkarskich.

Klasa ogólnosportowa SMS Miedzi Legnica jest przeznaczona dla chłopców i dziewczynek. Szkoła oferuje bogaty program nauczania, który obejmuje zarówno zajęcia edukacyjne, jak i sportowe.

– Projekt klasy I SP SMS Miedź Legnica jest skierowany do chłopców i dziewczynek. Chcemy aktywizować dzieci od najmłodszych lat, a z upływem czasu przede wszystkim kształcić i wychowywać zdrowych dorosłych. Jeżeli będzie to pierwszy krok do dalszych decyzji o obraniu ścieżki sportu, a tym bardziej piłki nożnej w barwach Miedzi, to będzie to podwójne zwycięstwo – informuje Krzysztof Skrzypek, koordynator Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica.

Celem szkoły jest wszechstronny rozwój dzieci, zarówno pod względem fizycznym, jak i intelektualnym.

Szczegółowych informacji udziela Maciej Sobolewski, tel. 731 722 002.

Przeczytaj także

Nowe na stronie