Spływ samoróbek na Kaczawie – OSiR ogłosił konkurs. 500 zł do wzięcia

Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił konkurs na dofinansowanie budowy 10 samoróbek, które powalczą w tym roku o Błękitną Wstęgę Kaczawy. Tradycyjny legnicki spływ samoróbek odbędzie się 15 sierpnia.

Termin składania projektów mija 18 lipca. Do wzięcia jest nawet 500 zł. W tym roku spływ samoróbek odbędzie się 15 sierpnia, a jego motywem przewodnim będzie wodny świat.

Konkurs ma na celu wybranie maksymalnie 10 projektów samoróbek, które zostaną nagrodzone grantami w wysokości do 500 złotych na zakup niezbędnych materiałów do budowy pływadła.

– Projekt powinien zawierać – szkic pływającego obiektu, jego przybliżone wymiary, opis samoróbki, kalkulację kosztów materiałów niezbędnych do budowy samoróbki, roboczą nazwę.

Na podstawie przedstawionej kalkulacji kosztów materiałów niezbędnych do budowy samoróbki oraz z zgodności z tematyką. Organizator podejmie decyzję o kwocie dofinansowania – czytamy w regulaminie konkursu.

Uwaga! Szkice mogą być wykonane odręcznie lub komputerowo, czarno-białe lub kolorowe. Wszystkie powinny być czytelne i pokazywać planowany do budowy obiekt z przodu i z boku.

Projekty należy złożyć do 18 lipca w siedzibie OSiR przy ul. Najświętszej Marii Panny 7, lub mailowo (ci@osir.legnica.eu). W konkursie może wystartować każdy, kto ukończył 18 lat, ekipy reprezentujące szkoły, uczelnie lub inne podmioty prawne. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19 lipca.

Przeczytaj także

Nowe na stronie