REKLAMA

spot_img

Sylwia Grzeszczak nie przyjedzie do Legnicy. W parku zaśpiewa Ewa Farna

W związku z problemami zdrowotnymi piątkowy koncert Sylwii Grzeszczak w Legnicy został odwołany – poinformował urząd miasta. Jest też jednak dobra wiadomość – zastąpi ją Ewa Farna.

Koncert polsko-czeskiej piosenkarki znanej z takich przebojów, jak m.in. „Ewakuacja” czy „Cicho” odbędzie się na Polanie Angielskiej w Parku Miejskim. Początek o godz. 19:00.

Co będzie się działo w Legnicy 3 maja?

W piątek, 3 maja, wszystkich fanów aktywnego czasu na świeżym powietrzu na pewno zainteresuje rajd rowerowy do Bieniowic przez Miłogostowice – zdecydowanie warto lepiej poznać najbliższe okolice naszego miasta. Wycieczka wystartuje o godzinie 11.00 z Placu Słowiańskiego (wpisowe – 15 złotych za osobę, zapisy mailowo: ci@osir.legnica.eu).

O godz. 15:00 na Polanie Angielskiej, na początek ostatniego dnia Majówki wystąpią młodzi lokalni wykonawcy: Ania Sobkowicz oraz X’on.

O godz. 17:00 rozpocznie się spektakl Fundacji Ocelot „Mały Książę”, a o godz. 19:00 w ramach finału trzydniowego majówkowego świętowania z Legnickim Centrum Kultury na scenie pojawi się gwiazda imprezy – Ewa Farna.

Przeczytaj także

Nowe na stronie