Ten zlot samochodowy zapisze się w historii. Stacja Legnica pokazała moc i serca

FOT. STACJA LEGNICA

Prawie 19 tysięcy złotych udało się zebrać na I Motoryzacyjnym Charytatywnym Zlocie Samochodowym, zorganizowanym przez Stację Legnica. Pieniądze trafią do Stowarzyszenia „Otwórz Serce”.

Impreza okazała się absolutnym strzałem w dziesiątkę, dostarczyła niesamowitych emocji i wrażeń. Po raz pierwszy – ale wszystko wskazuje, na to, że nie ostatni – zorganizowała ją Stacja Legnica -nieformalna grupa przyjaciół i fanów motoryzacji.

– Dziękujemy wszystkim z całego serca za przybycie. Musimy ochłonąć, to co wszyscy razem zrobiliśmy przeszło nasze oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy, jesteście wielcy – czytamy na profilu Stacji Legnica na Facebooku.

Podczas motoryzacyjnych zabaw, konkursów, aukcji i sprzedaży ciast przygotowanych przez rodziców podopiecznych Stowarzyszenia „Otwórz Serce” udało się zabrać 18,821,05 zł.

– Pieniądze przeznaczone zostaną na terapię i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Otwórz Serce. Jesteśmy szczęśliwi, że coraz więcej osób dostrzega potrzebę Integracji społecznej z osobami niepełnosprawnymi i wspiera nasze działania. Jest to dla nas niezmiernie ważne. Dziękujemy, wspaniali młodzi ludzie zrobili kawał świetnej roboty, poruszyli tyle otwartych i wielkich serc, liczymy na stałą współpracę i cykliczne organizowanie zlotu mikołajkowego. Razem możemy więcej – napisała na FB Anna Kącka, prezes Stowarzyszenia.

Zobacz zdjęcia – kliknij kolejną cyfrę

Przeczytaj także

Nowe na stronie