Towarzyskie derby dla Chrobrego. Miedź znów przegrała

W drugim spotkaniu sparingowym przed rundą wiosenną I ligi, Miedź przegrała z Chrobrym Głogów 1:2. Mecz został rozegrany na sztucznej nawierzchni w Głogowie.

Przed tygodniem, Miedź przegrała ze Slovanem Liberec aż 0:3. Na spotkanie z Chrobrym Głogów, Radosław Bella wytypował następującą jedenastkę: Jakub Mądrzyk – Patryk Pierzak, Kamil Drygas, Emmanuel Agbor, Jurich Carolina, Szymon Zalewski, Nemanja Mijusković, Wiktor Bogacz, Mehdi Lehaire, Ruben Hoogenhout oraz Kamil Antonik.

W 16. minucie przed okazję do zdobycia gola był Agbor, jednak piłka po jego strzale trafiła w słupek. Chwilę później gospodarze wyszli na prowadzenie. Mądrzyka pokonał Bartlewicz. Niespełna kwadrans później było już 2:0 dla Chrobrego. Tym razem na listę strzelców wpisał się Ozimek. Miedź odpowiedziała po minucie. Tym razem Agbor wykorzystał podanie Antonika i legniczanie zniwelowali straty. W pierwszej połowie bramki już nie padły.

Na drugą połowę, Miedź wybiegła w składzie: Mateusz Abramowicz – Tarsicio Aguado Arriazu, Krzysztof Drzazga, Michał Kostka, Bartosz Guzdek, Damian Tront, Miłosz Lewandowski, Kacper Józefiak, Damian Michalik, Jan Leończyk, Marcel Mansfeld.

Początek drugiej połowy nie zapowiadał zbyt wielu emocji. Miedź za sprawą Mansfelda czy Drzazgi próbowała doprowadzić do remisu, jednak piłka po ich strzałach nie znajdowała drogi do bramki głogowian. W tej części meczu, bramek już nie obejrzeliśmy i w drugim spotkaniu sparingowym przed rundą wiosenną I ligi, legniczanie przegrali z Chrobrym 1:2.

27 stycznia Miedź zagra kolejny sparing. Tym razem zespół Radosława Belli zagra w Wałbrzychu z Odrą Opole.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie