spot_img

Tu zamówisz jedzenie na wynos w Legnicy. Ranking TripAdvisor

Gdzie zamówić najlepsze jedzenie na wynos w Legnicy? Prześledziliśmy opinie użytkowników serwisu TripAdvisor.

Tak wybraliśmy pięć miejsc, które mają najlepsze opinie gości. Pokazujemy, co można tam zamówić, jakie specjalności proponują gościom restauratorzy, jaką średnią ocenę wystawili użytkownicy serwisu, ale też jak wiele dany lokal ma opinii. Kolejne miejsca zobaczycie przeglądając galerię poniżej.

A Wy macie swoje ulubione miejsca w Legnicy, w których najchętniej zamawiacie jedzenie na wynos?

Full 1
Tivoli Restauracja
Ocena TripAdvisor: 4.0/134 opinie
Przy ulicy Złotoryjskiej 21 możemy odwiedzić restaurację, w której menu znajdziemy dania z kuchni polskiej, wschodniej i centralnej Europy. W Tivoli można zasmakować między innymi: filet z indyka, wątróbkę z drobiu, żeberka wieprzowe oraz klasyczny polski żurek z kiełbasą. W restauracji dostępne są także dania wegetariańskie.
Full 1
Full 1
VIS’a’VIS
Ocena TripAdvisor: 4.0/153 opinie
Restauracja VIS’a’VIS mieści się przy ulicy Młynarskiej 7. Skosztować tam możemy dania kuchni włoskiej oraz europejskiej. W menu znajdziemy takie pozycje jak: łosoś z grilla, eskalopki z kurczaka oraz wiele rodzajów makaronów. Restauracja ma w swojej karcie specjalne dania dla dzieci. Ponadto, szef kuchni codziennie komponuje specjalność dnia.
Full 1
Full 1
Benvenuti in Italia
Ocena TripAdvisor: 4.0/53 opinie
W Galerii Piastów znajduje się restauracja Benvenuti in Italia. Poza kuchnią włoską serwowane są tam także dania polskie i owoce morza. W menu znajdziemy pizzę, makarony, ale także risotto i dania mięsne. Tu także dla dzieci przygotowana jest specjalna karta. Warto też spróbować deserów: delikatnej panna cotta z musem malinowym, klasycznego tiramisu i słodkiego tortu z ricotty.
Full 1
Full 1
Dragon – Oriental Bar
Ocena TripAdvisor: 4.5/29 opinii
Dragon – Oriental Bar zlokalizowany jest przy placu Klasztornym 4. W menu króluje kuchnia chińska. Miłośnicy orientalnych smaków na pewno znajdą coś dla siebie. Dania podawane są według trzech stopni ostrości. Kurczak curry po tajlandzku i chrupiące krewetki z warzywami to tylko namiastka dań, które znajdziemy w bogatej karcie.
Full 1
Full 1
D&F Delicious Food
Ocena TripAdvisor: 5.0/8 opinii
D&F Delicious Food to klimatyczna restauracja z dala od miejskiego zgiełku. Mieści się ona przy ulicy św. Maksymiliana Kolbe 7. W menu znajdziemy głównie specjały kuchni polskiej, francuskiej a także owoce morza. W restauracji zamówić możemy między innymi: płonącą golonkę na czerwonym winie, grillowane krewetki czy pieczony filet z kaczki.
Full 1
previous arrow
next arrow
spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie