spot_img

Tusk w Kłodzku. Siemoniak, Kropiwnicki, Sibińska w Legnicy

W poniedziałek, 19 czerwca o godzinie 17, Platforma Obywatelska zaprasza wszystkich zainteresowanych do hotelu Qubus w Legnicy na spotkanie z Tomaszem Siemoniakiem, wiceprzewodniczącym partii, byłym ministrem obrony narodowej i wicepremierem w rządzie Ewy Kopacz. Towarzyszyć mu będą także posłowie Krystyna Sibińska i Robert Kropiwnicki.

Jak zapowiada gospodarz spotkania, poseł Robert Kropiwnicki, głównym tematem będzie nadchodzący wybór parlamentarny. Spotkanie to jest częścią wyjazdowego posiedzenia klubu Platformy Obywatelskiej na Dolnym Śląsku. Podobne spotkania z posłami PO są zaplanowane na poniedziałek w innych powiatowych miastach naszego regionu, takich jak Złotoryja, Lubin i Głogów. Następnego dnia, we wtorek, zaplanowano posiedzenie klubu we Wrocławiu.

Spotkanie odbywa się przy okazji wyjazdowego posiedzenia klubu na Dolnym Śląsku. Podobne spotkania z posłami PO organizujemy w poniedziałek praktycznie we wszystkich powiatowych miastach naszego regionu, tzn. w Złotoryi, Lubinie, Legnicy, Głogowie – mówi Robert Kropiwnicki. – Nazajutrz, we wtorek, mamy posiedzenie klubu we Wrocławiu.

W najbliższych dniach we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Kłodzku ma być również Donald Tusk.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie