spot_img

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kim jest Jagoda wybrana w castingu? Ale niespodzianka

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to bez wątpienia jeden z hitów Polsatu. Od niedawna – oprócz gwiazd showbiznesu – występuje w nim osoba wybrana w castingu. Aż trudno uwierzyć kto wygrał go w tym roku. To mieszkanka Lubina Jagoda Szydłowska.

Jak informuje Polsat w nowym sezonie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zobaczymy m.in. Ewelinę Flintę – znaną z udziału w programie „Idol”, Polę Gonciarz – aktorkę, którą można oglądać w roli Blanki Consalidy w serialu „Na dobre i na złe”, Kubę Szmajkowskiego – finalistę pierwszej edycji programu „The Voice Kids”, emitowanego w TVP i Nicka Sincklera – amerykańskiego piosenkarza.

Do tego grona dołączyła właśnie Jagoda Szydłowska z Lubina.

– Jestem tak wzruszona i podekscytowana tym, co się tutaj wydarzyło, że aż brakuje mi słów by wyrazić moją radość. W najśmielszych snach nie wyobrażałam sobie tego, że stanę na tej scenie z tak wspaniałymi ludźmi – czytamy na facebookowym profilu wokalistki.

Jagoda pochodzi z rodziny muzycznej. Jeden z jej dziadków był saksofonistą, a drugi akordeonistą. Tata to z kolei perkusista i kompozytor, a mama jest pianistką i uczy dzieci gry na instrumentach klawiszowych.

Z zawodu jest trenerką personalną, która tworzy muzykę i kocha śpiewać! Uwielbia medytacje i Qi-gong, interesuje się rozwojem duchowym, kocha podróże, wspinaczkę, boksuje, a także lubi chodzić na strzelnicę. Należy do zespołu eventowo-coverovego, z którym gra na imprezach okolicznościowych, a pod pseudponimem Berry Blue śpiewa własne kompozycje. To dzięki swojej babci wzięła udział w castingu do 19. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Program w nowym sezonie poprowadzą Maciej Rock i Maciej Dowbor, a jurorami będą Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie