Uwaga! Na tych przystankach autobusy MPK nie zatrzymają się!

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Legnicy poinformowało o zmianach dot. przystanków autobusowych, które wejdą w życie 18 grudnia br.

W związku z budową przejścia dla pieszych na ul. Hutników wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacji ruchu dla linii nr 4. I tak, od 18 grudnia br. przystanek Złotoryjska/Rataja nie będzie obsługiwany przez autobusy MPK. Miejski przewoźnik prosi pasażerów o korzystanie z przystanków: Lotnicza/Hutników (jest to przystanek na żądanie) i Złotoryjska/Muzealna.

Autobusy nie będą zatrzymywać się ponadto na przystanku Złotoryjska/Rataja. Alernatywą dla pasażerów będą przystanki: Złotoryjska/Matejki oraz Lotnicza/Sejmowa.

MPK wprowadziło już zmiany na Piekarach. Z uwagi na ograniczoną przejezdność ul. Sudeckiej, przystanek Sudecka/Sikorskiego został wyłączony z obsługi do odwołania. Przewoźnik apeluje o korzystanie z przystanku na ul. Sudeckiej koło marketu Dino. Ponadto przystanek Sudecka/Diamentowa został przeniesiony ok. 50 m w kierunku ul. Iwaszkiewicza.

REKLAMA

spot_img

Przeczytaj także

REKLAMA

spot_img

Nowe na stronie