spot_img

W biały dzień ukradł rower przed cukiernią na osiedlu Kopernika. Nagarnie ma już policja

Z kebabem w ręce podchodzi do pracownicy cukierni, zamienia z nią parę słów, potem wkłada przeciwsłoneczne okulary, siada na ławce i za chwilę odjeżdża nie swoim rowerem. Kamery uchwyciły go przed włożeniem okularów, wiec jego twarz jest doskonale widoczna. Film zamieszczony jest w grupie Spotted ogłoszenia Legnica na Facebooku. Nam nie wolno go nam pokazać, ponieważ wizerunek przestępców jest w naszym kraju prawnie chroniony.

Do kradzieży doszło 7 września ok. godz. 15.30 obok cukierni na ul. Górniczej w Legnicy.

– Złodziej to jegomość z kanapką typu kebab. Typowy “cwaniaczek” gawędziarz, pewnie z tzw. barwną przeszłością, ogólnie na kilometr widać, że złodziej, bazujący na naiwności i nieuwadze starszych osób, najlepiej na emeryturze, taki chojrak z niego, że chyba film zrobią, bo kamera go kocha – czytamy w opisie jednego z postów.

Rzeczywiście kamera go polubiła. Na nagraniu dokładnie widać wizerunek złodzieja.

– Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące kradzieży roweru przy ul. Górniczej w Legnicy, do które doszło 7 września wraz z nagraniem. Prowadzone są czynności wyjaśniające w tej sprawie – powiedziała nam młodsza aspirant Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Osoby, które rozpoznają złodzieja proszone są o kontakt z policją.

spot_img

Przeczytaj także

Nowe na stronie