REKLAMA

spot_img

W Witelonce trwa nabór na kurs maszynisty

Marzysz o stabilnej i dobrze płatnej pracy? Masz dryg do kierowania pojazdami i szukasz nowych wyzwań? Zostań maszynistą z Collegium Witelona! Uczelnia uruchomiła nowy ośrodek szkoleniowy i zaprasza na kurs, który da Ci szansę na zdobycie kwalifikacji i pewną pracę na kolei.

Collegium Witelona jest wiodącą w kraju uczelnią wyższą kształcącą praktycznie m.in. dlatego, że szybko i skutecznie reaguje na zapotrzebowanie rynku pracy. Korzystają z tego nie tylko studenci Witelonki, dla dobra których uczelnia dostosowuje  do oczekiwań rynku pracy kierunki studiów czy miejsca praktyk, ale z działań uczelni mogą też korzystać chętni, którzy nie są studentami. 

Dlaczego warto zostać maszynistą z Witelonką?

  • Pewna praca: Rynek kolejowy cierpi na ogromne braki kadrowe. Każdy absolwent kursu może liczyć na natychmiastowe zatrudnienie i stabilne warunki pracy.
  • Atrakcyjne zarobki: Maszyniści zarabiają od 6 000 do 10 000 zł brutto. Do wynagrodzenia dochodzą liczne benefity, takie jak trzynastka, premie świąteczne i urlopy wypoczynkowe.
  • Możliwość rozwoju: Kolej to dynamiczna branża, która oferuje wiele możliwości rozwoju zawodowego. Możesz awansować na stanowiska kierownicze lub zdobywać nowe specjalizacje.
  • Nowoczesne szkolenia: Zajęcia odbywają się na symulatorach kolejowych, co zapewnia realistyczne warunki nauki.
  • Szybka ścieżka kariery: Kurs trwa 9 miesięcy i daje niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu maszynisty.

Nabór na kurs trwa do połowy maja!

Więcej informacji i zapisy na stronie: http://www.osm.collegiumwitelona.pl/

Przeczytaj także

Nowe na stronie